| Céline7 a întrebat:

Am mare nevoie de un sfat bun! Trec printr-un moment dificil de cand cel pe care il iubesc iubeste pe alta si nu mai stiu ce sa fac.Baietii buni se gasesc foarte greu si atunci cand gasesc persoana potrivita apare tot timpul ceva! Ce imi propuneti sa fac: sa fiu indiferenta si sa ma prefac ca nu-mi mai pasa sau sa fiu amabila si sa ii zambesc? Helppppp funda cel mai bun sfat!

Răspuns Câştigător
| Annellise a răspuns:

Draga Corinutza, mai bine nu te prefaci...si daca chiar tii la el ar trebui sa lupti pentru el. Poti incerca sa il recuceresti, in asa fel nu te va putea uita. Insa daca el nu mai are sentimente pentru tine atunci ar fi mai bine sa il lasi sa isi refaca viata si sa te obisnuiesti cu ideea ca `a fost frumos si ramane o amintire`. Stiu ca indiferenta doare cel mai tare, dar nu cred ca este cazul tau sa o faci pe indiferenta pentru ca atunci baiatul posibil sa creada ca nu iti mai place deloc de el si se va atasa si mai mult de noua lui iubita. Incearca sa il surprinzi cu ce stii ca ii place cel mai mult si nu ai avut curaj sa faci niciodata. Sper ca am fost de ajutor. Multa bafta, te pup :*