| CinevaUndeva a întrebat:

am mess 11 si mi-am facut un nou id, dar pe celalalt am adaugat facebookul ca sa imi apara in lista d mess. acum vreau sa adaug facebook pe idul acesta nou si nu am cum pentru ca imi zice ca acea adresa de mail pe care mi-am facut facebookul este adaugata pe celalalt id. ce pot face sa ma lase sa adaug facebook pe id asta nou? [ funda- scuzati exprimarearolling on the floor]

1 răspuns:
| Ashenstar a răspuns:

Nu merge
adresa cu care te-ai inregistrat pe facebook comunica cu adresa de mess
trebuie sa iti bagi din nou pe facebookul de la adresa noua prietenii