| Limonada_5771 a întrebat:

am messenger de mult timp. si m-am saturat de arial 10. Vreau sa fac o schimbare. Cum sa scriu? vreau un scris si o culoare frumoasa. voua ce va place?:* mersi fundita

Răspuns Câştigător
| MihaiN1 a răspuns:

Buna!

Incearca Comic Sans MS pe 10 si scris albastru deschis, e foarte frumos, eu asa il am.

Funda?

1 răspuns:
| alice014 a răspuns:

Cauta pe dafont.com, downloadeaza niste fonturi, intra la Control Panel, folderul Fonts, si copiaza-le acolo. Cateva fonturi dragute sunt: Set Fire To The Rain, Cheri, Cheri Liney, International Chunkfunk, dar mai sunt sute sau mii acolo. Incearca, la culori, portocaliu, verde, roz, sau mov.