| SheCanFlyy a întrebat:

Am murdarit prosopul cu ceara de epilat.Cu ce se mai curata? Ca la masina de spalat nu a iesit.Multumesc funda

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Intinzi prosopul pe scandura de calcat, pui un ziar pe el, in zona petei si calci cu fierul de calcat incins. Ceara se topeste si ramane pe ziar.

1 răspuns:
| Zoet a răspuns:

Cu un pliculeţ de Vanish. [Solid - ca Dero].

Clorul nu e bun, pentru că decolorează. Acum depinde şi ce culoare are prosopul.

Fă-l şi tu o cârpă, că doar n-ai muri pentru un prosopel. Asta în cazul în care nu se duce cu Vanish.

Bafta!