| alexandra_7131 a întrebat:

Buna!:* Am nevioe de un raspuns urgent, pls: Am avut sa facem o compunere la engleza in timpul iernii, in care eu si un prieten ne plimbam cu bicicleta printr-un parc, can am vazut un baiat care a cazut si apoi l-am ajutat. Si trebuie sa ii punem un titlu, si nu am nici o idee.ma gandeam la a day without a happy-end? Astept sugestii pls. fundita:*. Multumesc anticipat:*

1 răspuns:
| Zoshii a răspuns:

Daca reusiti sa-l salvati nu merge titlul tau...baga ceva gen ca s-a rupt gheata cu el si a cazut n apa...ati reusit sa-l scoateti dar nu a supravietuit (si merge titlul tau) sau ca a reusit sa supravietuiasca ( the rescuers )