| Ana0Any a întrebat:

am nevoie d un sfat.Cum fac sa ma bage un anumit baiat in seama? Nu stiu cum sa procedez, de obicei baietii vin la mine indiferent ce as face, dar tocmai baiatu de care imi place nu ma observa. Ce ati face in locu' meu?

Răspuns Câştigător
| kyty_2929 a răspuns:

1)sincera mais plimba mai mult pe langa ae

2)mas inbraca diferit sau mi-as face parul diferit ca sa ma observe

3)as vorbi cu un coleg sau un prieten de-al lui cand e el in preajma

4)sau daca nu esit rusinoasa du-te la el si spune-i ceva intreaba-l ceva

daca nu merg sfaturile astea nu stiu ce ar merge alceva...

1 răspuns:
| art1stu a răspuns:

Pai de obicei baietii sunt cam blegi, totusi mai intai informeazate daca are o prietena, si dupa as zice sa faci pur si simplu cunostinta cu el...aratai ca esti de treaba, spune-i ca oricand ar avea nevoie de tine poti fi un sprijin... eu totusi iti zic sa faci ce crezi tu mai bine happy