| tetetedy a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am 14 ani si sunt in clasa a 8 a. M am super indragostit de un vecin ( sta in blocul vecin ) care imi este fost coleg de clasa. In urma cu doi ani cand inca eram colegi, cred ca ma placea a, adica mereu vroia sa vina cu mine acasa si incerca sa ma atinga, insa eu ma purtam mereu rece cu el. Dar acum, nu am mai vorbit cu el de mult, insa numai la el ma gandesc. Ce sa ma fac? Ma tot duc si ma plimb pe acolo, dar nimic. Va rog ajutati - ma

Răspuns Câştigător
| Dudi2k17 a răspuns:

Parca mi am citit singura povesteaaa...si eu sunt in acelasi caz, doar ca sunt cu el in clasa. Nu cred ca a renuntat la tine. O data inceputa o poveste, cred ca va da si roade. Incearca sa te apropii de el, iar daca aflii ca ii place de alt cineva, da l uitarii. Speer ca te am putut ajuta. Funda?

3 răspunsuri:
| tetetedy explică:

Dau funda!

| Inessa00223 a răspuns:

Incearca sa il prizi singur intr-o zi si sa vorbesti cu el. Am trecut prin asta si stiu ca ai emotii si parca nu ai votbi cu el, dar daca nu o faci acum s-ar putea ca mai incolo sa fie prea tarziu.

| tetetedy explică (pentru Inessa00223):

Pai si ce sa ii spun? Si cum sa ma intalnesc cu el daca el invata dupamiaza si eu dimineata, avem programe diferite. Acum nu mergem la scoala saptamana, dar el ne prea iese din casa, si cand o face, probabil nu il vad eu.