| alynush57 a întrebat:

BUNA. Am nevoie de ajutor! Am o prietena de care m-am indragostit.Pot spune ca e cea mai buna prietena, insa inima imi spune alt cuvant, nu prietenie.M-am indragostit de ea acum foarte mult timp.I-am impartasit dragostea acum cateva luni, insa m-a refuzat si am ramas prieteni.Acum,m-am indragostit din nou de ea, si nu stiu ce sa fac. Sufar din cauza asta, si nu as vrea sa-mi mai placa de ea, insa nu stiu ce sa fac.Va rog dati-va si voi cu parerea.

Răspuns Câştigător
| elenalupulescu a răspuns:

Buna,am sa iti dau un sfat sunt si eu fata si parerea mea este ca noi vrem sa fim surprinse cu gesturi dragute ceva de genul, plimbari, flori...ne place sa fim mereu in centrul atentiei..sigur vei gasi tu ceva care sa ii laca ei, cu care sa o surprinzi big grin parerea mea! Multa bafta :* Fundi? big grin

2 răspunsuri:
| Mozurov a răspuns:

Nasol.Iti recomand sa nu ii spui pentru ca te va refuza din nou.Motivul pentru care te-ai indragostit de ea este ca petreci prea mult timp cu ea.Nu mai petrece atat de mult timp cu ea(daca poti decat..sa zicem 15 minute pe saptamana ar fi super) si iesi in oras cu alte fete.Doar asa o sa scapi de sentimentul asta.

| LoveSteps a răspuns:

Este bine ca iti place de ea happy Poti sa ii explici asta sau daca nu vrea, sa o luati din nou de la 0 gen: necunoscuti --> prieteni --> cei mai buni prieteni --> iubiti --> aici tu stii continuareawinking Succes happy Sau poti pur si simplu sa ii zici unui prieten de-al tau sau unei prietene dea ei sa ii zica asta.