| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Chestia e ca m-am indragostit de iubitul prietenei mele(patetic stiu). Eu stiu ca ea nu il iubeste si sta cu el numai ca sa nu stau eu cu el, stiu ca la inselat cu un baiat care chiar si acum il place mult si numai cand il vede cade pe spate. Dar el a iertat-o cand a aflat.Stiu ca el ma place dar cum fac sa vada ca il place pe celalalt si ca sa se indragostesca de mine? Am nevoie de sfaturi. Dau funda! MS.

2 răspunsuri:
| mikkaella a răspuns:

daca tiar fi fost prietena adevarata n-ar fi stat cu el dor ca sa nu te bagi uh sti incearca sh uh sa vb cu ea sai explici sh cred ca ar intelegehappy

| Luiza_1064 a răspuns:

Mersi mikkaella dar nu e asa de simplu pe cat pare.