| Mary12 a întrebat:

Buna ...am nevoie de ajutor! Cum pot sa imi bag internet pe telefon [samsung corby ] sunt pe vodafone si. cat m-ar costa? fundita puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| seen a răspuns:

Plata 5 euro
Meniu seting conexiuni pachete de date si setari le gasesti pe Vodafone.ro unde si cum trebuie sa le pui

| Natashha a răspuns:

Ia o optiune cu minim 5 euro cu net inclus si du-te la o reprezentanta Vodafone sa-ti faca setarile pentru net pe telefon daca nu le gasesti pe net sau nu sti.