| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor big grin
Vorbesc cu o fata de ceva timp si ne intelegem foarte bine si eu m.am cam atasat de ea. Vreau sa ii spun ca.mi place de ea dar vreau sa o fac printr-un gest dragut.Ma poate ajuta cineva? Mersi big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un buchet de trandafiri, vorbesti cu vanzatoarea sa-ti monteze un buchet de trandafiri rosii cu unul alb in mijloc, asta denota ca sunteti prieteni si ca tu vrei mai mult de atatwinking succes!

| meowlis a răspuns:

Un buchet de flori ar fi frumos! big grin
Sau mai frumos ar fi..sa-i cumperi ceva simbolic, un lantisor cu un simbol, sau o bratarica big grin florile se ofilesc, si mai bine ii cumperi ceva care sa-i aduca aminte de tine, ori o bratara sau un lantisor cu ceva simbolic, ca de ex: o inima, sau un zodiac. Gasesti tu, pentru ca, noua fetelor cam asta ne place big grin poti sa ii iei si flori, doar ca..mai bine ii iei ceva care rezista foarte mult timp. Sper ca ti-am fost de ajutor! Multa bafta! :*

| CarlaBuBu a răspuns:

Pai,daca ai id-ul ei scrii la status ca iti place de o fata cu ochii...cu parul...si daca vrei scrii pe urma"Ghiciti cine e''! Daca te intreaba ii spui adevarul! Funda?