| xSmile a întrebat:

Bună, am nevoie de ajutor. Mi-am pus niste inimioare pe telefon, cand le-am dat jos a ramas lipici. Stie cineva cum pot sa il dau jos? sad Mentionez ca am Samsung Corby. Sczzz categoria sad

Răspuns Câştigător
| Cineva231 a răspuns:

Pai or freci partea unde e lipiciul cu o carpa si apoi il dai tu jos(lipiciul se va face ca niste gogoloase) ori dai cu acetona pe el si freci si se duce
nu se duce culoarea deaorece eu asa am facut pe un tel de-al meu si nu a patit nkwinking