| elenorrrrr a întrebat:

Buna,am nevoie de ajutorul vostru. Acum o saptamana mi-au iesit niste cosuri pe frunte si fata. Am vorbit cu prietenele mele si m-au sfatuit sa folosesc Hidrocortizont unguent. voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| Azazea a răspuns:

Am folosit si eu odata crema aia blestematalaughing)
pentru 2 cosuri acolo, si cred ca aveam alergie la ea pentru ca mi s-a umplut fata de cosuri atunci, si vb serios nici nu mai aveau loc sa iasalaughing)
bine eu rad acum dar imi venea sa mor atunci laughing si greu am scapat de elelaughing
eu zic sa mergi la dermatolog daca te deranjeaza asa tare ^^
nu sa iei creme sugerate de prieteni/rude etc.