| Kristinake a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru.Anul acesta sun clasa 9.
Si avem nevoie de un scenariu amuzant pentru anul nou. desigur sa fie si impresionant.
Pentru cel mai bun fundita :*~

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E anul nou cea mai frumosa sarbatoare toti oamenii sarba toreau doar o fetita saraca si fara parinti statea intr-un colt dar iarna vazindo i-a spus -Nu plinge fetita draga lacrimile nu te vor ajuta caci acum e anul nou si poti sati o dorinta! -E adevarat? atunci asa vrea sa am o familie! si asta s-a intamplat! atunci ea sia sarbatorit anul nou in familie/ Eu vam sugerat o idee!

Răspuns utilizator avertizat