| aicipentrutine a întrebat:

am nevoie de cateva statusuri...

So!

M-am despartit de pr meu. dupa ce m-am desp de el, a mers cu alta...

vreau niste statusuri care sa se lege si de el, si de ea!

Mai asa...sa-l doara!

Funda+vot!

7 răspunsuri:
| Alleee18 a răspuns:

Eu am doar unul,dar care il ador:Sunteti un fel de Romeo si Julieta, pe toti sfintii, macar de´ati muri si voi in aceleasi conditii

| Turquoize a răspuns:

Eu nu plang cand imi vad fostul` prieten cu actuala lui iubita.pentru ca mama m`a invatat sa imi dau jucariile folosite si copiilor saraci

happye beton:X

| opium a răspuns:

Nu te agita degeaba-n-o sa doara pe nimeni statusul tau.

| Cioofoolicii a răspuns:

Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju.• [Maxiim`!]smug
# am venit pasind incet da` o sa plec alergand..ca oamenii n`au doua fete,au zece. futu`i in gat`![Maxiim`!]smug
Un tOast ` pentru ` noi´. Pentru` care ne'au avut ´ Pentru ´ Bulangii care ne'au pierdut si ´ Pentru:O` nOrOcosi´ :* ce urmeaza s` ne aibe! [Maxiim`!]smug
Iubitule, daca vrei sa ma intorc...e ca mine, sau deloc; x[Maxiim`!]smug
El:Aaaa Tsie Iti Trebe Un Iubit.Mai Ca Mine Asaa.smug.Eubig grinaaa.0k.Stiu.Cunosti Vreunul?; x[Maxiim`!]smug
Nu mai sunt fetita ce-o stiai tu mai demult. Poate nici n-ai observat...De la un timp am mai crescut!

O sa am mereu acel ceva ce ti-l doresti tu si nu il mai are altcineva:X
Minti ieftin si prost. Ti-am invatat replicile pe de rost, ai incercat sa ma faci din cuvinte. Dar am fost si voi ramane mereu aceeasi fetita cuminte cu ganduri rele in minte`!

Ma barfesti? nu`mi pasa,ma jignesti? doar imi demonstrezi cat de proasta esti! Asta`i moda aktuala:X sa fi dulce,sa ai vrajeala`!

Sunt fitoasa, nu`ti convinee? Zii` lu mata` nu-mi zi` mie`!

#. multi imi gasesc defecte'impresii in cap.zi de zi cate un fraier se crede; x baiat de baiat. [Maxiim`!]smug
".de ce sa-ti vorbesc?>de ce sa te cunosc? nu are rost,toti sunteti l fel...d ce sa te caut eu,cand o poti face tuh!?smug [Maxiim`!]smug
Spune stop cand te streseaza,explica`i ca exagereaza, nu intelege? Abereaza? Spune`i Pa si se calmeaza!; x[Maxiim`!]smug
Va veni timpul sa vorbim din nou. Eu o sa rad de multe. Tie o sa-ti para rau.`![Maxiim`!]smug

Nu ma atinge. Nu plange. Si stii ceva? Lacrimile tale nu mai au de mult efect asupra mea. [Maxiim`!]smug

Sunt vOrBe Ce Te loVeSk, Sunt BaIeTi cE nu IUbEsK Sunt LaCriMi De DOr iUbIrI Se NaSk sI moR Ai InIMa pUsTiE AI SuFLEtUl aMaR n-aI pIc de fErIcIre...mA StrIgI dar yO plec iAr [ ]"

Nu mai rad nici la glume, pe bune! Am impresia ca sunt singura pe lume!
Nu privi in spate, lasa-n urma tot ce-a fost. Tu incercai sa te ridici, el te tragea in jos. Dar nu ceda cand stii ca inca mai poti, ca tine sunt putine dar ca el sunt toti!

Incerc sa ascund calvarul numit depresie.Si zambesc fals doar pentru buna impresie!

Am invatat sa respect,ea respecta doar banii,am invatat sa lupt singura,ea e zero fara tati si mami,stii ca tu ai ales eu am drumul meu acum,al tau e-n celalalt sens.

De cate ori vei privi cu ura si manie de atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie.

Lasa-ma cu textele,ca iti pasa sau conteaza,lasa-ma cu lumea care nu ma agreaza, aproape tot ce mi-am dorit am obtinut si daca nu a fost asa, a fost pentru ca n`am vrut`!

Cu lacrimile frante.Cu sufletul pierdut.Privirea.n pamant.Un singur cuvant.Nu.mi spune nimic, este mai bine asa.As vrea sa te cred, dar azi nu mai cred in tine.Nu mai cred in nOi`! Acum cred in EA; x[In Viatsaa]`!

asta e f bun--->`☺`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥Că pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®ce autøмat!`

Cand totul ti se pare greu si lumea te vorbeste.Te rog asculta sfatul meu: zambeste si iubeste.

N-am averi! Dar am prieteni care să-mi spună : Te pup, ai grijă de tine. Noapte bună`!

Ai fost falsa si acum vad nu te mai suport pleaca in pana mea pana nu iti dau una in bot`!

| Vev_6064 a răspuns:

1. ""Nu te enerva baiatu' meu.ca nu`i nimic de capul' tau.nu vezi cat ai decazut.umblii cu panarame care se ***...m`ai lasat pa mine pentru ea.n`am sa te iert in viata mea:X"

2.""->Suflet de copil, lacrimi de adult si esenta tare, asta e fetita care te-a ridicat in picioare:X""

3. Cand ele se bucura ca ai renuntat, Da din cap, Si treci pe linia de START..."

4."Ceea ce iti doresc eu in lumea ta roz.E sa ploua si sa n-ai umbrela!"

5.Mai uita-te odata la mine.Chiar crezi ca doua vorbe ma pot aduce langa tine? Am de unde alege.Tu nu esti unicat, Pot gasi baieti ca tine la fiecare metru patrat!"

6.""Nu te mai uita. Nu mai ai tu, fraiere, fata de ea. Cand era cu tine tacea, nu comenta. Uita`te acum! E cu totul alta. ""

7. ~Àm invÀtat sÀ am rabdÀre.cÀ totul iti iese, atunci cÀnd nimeni nu te crede in stare!♥"

8."~STOP nu tee maii viisaa cu ea in path, miintzii daiaa tee c0nsiideraa un kaakaat ♥"

9."Nu vreau sa fiu "una din ele". Vreau sa fiu cea care dintre toate ti.a lasat cateva semne!""

10.•○•pentru ca ea stie sa fie dulce. cand viata ii lasa un gust amar`
11. Iubeste'o nu imi pasa...ramai cu ea de tot...iar pe mine cand ma vezi, LINGE'TE PE BOT!

| Morenna10 a răspuns:

Nu sunt geloasa...dar ei i-ar sta mult mai bine fara parhappy

| fatacuochyverzy a răspuns:

м-aι aνυт, ∂aя м-aι ριєя∂υт...∂aя ιтι gaяaηтєz ¢a ηι¢ισ∂aтa nu мa νєι mai ριєяde... pentru ¢a nu ρσтι ριєяde ¢єνa ¢є nu mai aι!
sper ca iti ca fi de folos big grin funditabig grin