| cristinica96 a întrebat:

am nevoie de ceva subiecte de discutie cu un baiat vb doar buna cf. si cam atat ma blochez nu stiu de ce NU IMI SPUNETI CA mai bine nu ati vorbi daca stii scrie fundita

1 răspuns:
| Aryna02 a răspuns:

Daca practici,ai practicat sau te intereseaza un sport poti deschide o discutie despre asta,il poti intreba ce muzica asculta sau sa il intrebi ce parere are despre un anume subiect din politica, istorie, geografie ceva asemanator.Succes!