| Turquoize a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi.De cand m-am certat cu prietena mea cea mai buna (iarna asta)nu prea am mai avut prieteni.deoarece stateam cu ea in gasca.nu prea am mai iesit. dar ieri am iesit afara cu o prietena care este prietena cu fata aia cu care m-am certat dar nu sta in gasca cu ea.Am stat cu prietenii ei.Pana pe la sfarsitul zilei cand am vazut un baiat si am simtit instantaneu fluturasi in stomac:X Dar ceva mai tarziu am aflat ca acel baiat sta in gasca fetei cu care m-am certat.De cateva zile am luat din nou legatura cu fata aia pe internet.Chiar si acum vorbesc cu ea.Revenind la subiect. Dupa intamplaarea cu baiatul trebuia sa ma intalnesc cu alta fata.Si inainte sa vina ea a venit alt baiat.Aceasi senzatie am avut.Acum nu stiu ce sa fac. Dau funda.Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| andypandy_2709 a răspuns:

Ciudat.prea multe fete...app u esti fata,nu?happyda,whatever...u acum esti un fel de milog\a
adica daca vb cu o prietena sau te intelegi bine,atunci esti in grupul. daca te-ai certat ai incurcat-o si ai ramas singur\a haihui! ei na! asa se intampla cu unele fete,la inceput cand vad un baiat dragut (sau la unele chiar urat) se cred in paradis.ei se mai intampla, daca vrei sa te dai pe langa baietii aia, e si fii prietena cu prietenele tale.ca sa poti intra in grupurile lor.si sa-ti vezi baietii. daca nu stii cum sa te impaci.vb cu ea, incurajeaz-o la ceva, propune-i sa iesiti mai mult.si s-ar putea cand va intalniti sa vina si baietii. funda? hai ca ma dor mainile de cat am scris1!

3 răspunsuri:
| Roberta a răspuns:

Fluturii din stomac se fac simtiti, de obicei, la inceputul unei relatii.Senzatia o ai pentru ca ii vezi pe ceilalti ca potentiali parteneri.No strings attached

| Turquoize explică:

Mai nou.am realizat ca nu imi place de nimeni asa mult.ideea e ca baietii ma tot intreaba.da` eu nu plac pe nimeni asa mult.

| BiancaBibb a răspuns:

Hei buna.big grin complicata situatie. daca iubestei 2 persoane in acelasi timp, alege a doua persoana pentru ca daca ai iubio pe prima nu ai putea niciodata sa te te indrgostesti pana peste cap de a doua big grin! Si e mai bine asa pentru ca de obicei fetele au mereu de suferit.
Sper ca am fost de ajutor big grin