| diana_4350 a întrebat:

Bunakiss, am nevoie de niste sfaturi de la voi:am avut o relatie timp de 2 saptamani cu un baiat cu 4 ani mai mic ca mine, eu avand 18 ani si el 14sadstiti cum se zice ca varsta nu conteaza intr-o relatie). Ne placeam mult si inca ne placem dar problema este ca nu vroiam sa afle parintii nostri pentru ca nu ar fi fost de acord cu relatia astasad. Stiau doar cativa prieteni de aceasta relatie si incet incet au inceput sa afle cat mai multisad, trebuia mereu sa ne vedem pe ascuns, sa stam cu grija cand ne intalneam si foarte multe altele:-

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappy
Pai credeti ca la un moment dat nu aflau? chiar daca aflau mai tarziu dar tot aflau.SI de ce nu ati vrut sa le spuneti parintilor despre relatia voastra si de faptul ca va iubiti? poate erau de acord? nu aveati de unde sa stitihappy.
Este nasol ca trebuia sa va ascundeti mereu ca sa nu fiti vazuti,s-au sa va intalniti in locuri ferite departe de cunoscuti, destul de uratstraight face... dupa parerea mea este bine ca ai pus punct pentru ca sincer nu aveati nici un viitor, sa va tot ascundeti mereu si alte chestii.Acum tu stii cel mai bine ce vrei sa faci mai departe, ce iti spune inima aia sa faci, dar ai grija de alegere ca sa nu iti para rau mai tarziu...happy

3 răspunsuri:
| Feliciann a răspuns:

Puteti continua nu vad de ce sa nu continuati daca vaplaceti voi este destul deja ai un motiv sa continuati

| Tequiero a răspuns:

Pai...eu zic ca nu conteaza varsta daca voi intr-adevar va placeti, si daca tu simti ca vrei sa continui cu el atunci fa ce simti!

| diana_4350 explică:

Nu mi sa luat toata intrebareasad aseara am pus punct acestei relatii din cauza situatiei care erastraight face. Credeti ca mai are vreun rost sa continui aceasta relatie s-au fiecare sa o ia pe drumu lui? credeti ca avea viitor aceasta relatie?sad, am nevoie de sfaturi