| CreatzaBắ a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi
saptamana aceasta, am mers pentru prima data la sala. dar nu am facut exercitii, doar la bicicleta, in rest, m-am uitat la colegi mei cum fac(baietii). dar acum nu ma mai lasa.nu stiu de ce. spune ca nu am nevoie ca nu stiu ce.
dar eu vreau ft mult sa merg.cum sa o conving? dau funda la cele ajutatoare :* thx:X

1 răspuns:
| CosmiiX a răspuns:

Deci. poate spune ca nu ai nevoie fiindca nu ai nevoie sa slabesti sau sa esti in forma. si daCA VREI SA O COnvingi spune`i ca vrei sa mergi dar cu alti kolegi sau cu alt program`.

funda!