| KhaleesiD a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi. Se apropie vara si m-am gandit sa imi cumpar o rochita sau fustita de vara pe care mi-o doresc foarte tare dar problema mea este ca sunt foarte slabuta si nu stiu daca mi-ar sta bine sau daca ar trebui sa cumpar una. Daca sunteti contra a cumpara o rochita ce as putea sa cumpar. Va rog dati-mi cateva sfaturi.
P.S.

Răspuns Câştigător
| rrroxy a răspuns:

Draga mea cumparati ceea ce-ti place daca esti slabuta sigur o sa-ti vina foarte bine o rochitica o femeie arata bine imbracata cat mai feminin asa ca parerea mea..cumparati_o

| KhaleesiD explică (pentru rrroxy):

Mersi de sfat? happy

4 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Daca ti-o doresti, ar trebui sa ti-o cumperi. Sunt sigura ca vei gasi marimea ta, si cu privire la faptul ca esti slabuta, nu-ti fa griji, ca si slabutele trebuie sa poarte haine inclusiv rochite happy.

O seara frumoasa!

| Diana769 a răspuns:

Nu conteaza daca esti slabuta sau grasuta. daca tie iti place rochita si-ti place cum iti sta cu ea, cumpara-ti-o. Important este sa-ti placa tie. Sunt sigura ca o sa arati superb! :*