| RoRoxana a întrebat:

Am nevoie de niste statusuri mai noi...de fite sau ceva de genu'. Stiti voi la ce ma referlaughing

Daw FundiTsSaa'!:*

Răspuns Câştigător
| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

I'a Zapacit Pe Baieti A Facut Din Ei Valetzi, Merge Purtata de Tandrete K e O mARE fINETE, Bn Arata Bn sE PoartA, cand iSi AratA Talentu dObOarA ToT clAsAmentu

Daca ne-ar vedea impreuna ar fi ca o lovitura … Si n-ar fi ca un pumn in gura, ci ca una sub centura

Stiu sa invart totul in loc! Sunt o diva in lumea ta! Hai fa pasi si gura mica!

Ma joc cu talente si fite! Sunt printzesa intre fetitze!

HAiNe D fIrMa, PaNtOfI ca ToK fItZeLe-Ss P prIMuL` lOk…

FiTzE RoOz Sh SmEcHeRiThE pTr` Tn TzIN3 MiNtHe

Top roz Fusta mini Tokuri nalte si oki verzi Tu in fatzza mea te pierzi

Sunt o fata de pus in rama nu ca orce panara zdrentele ma invidiaza ele ma brfesc si brfirea laor ma fac sa ajung mai presus decat ele::

1.Sunt o diva de pus in rama

Nu ca altele o panarama

2. Fara mine nu e bine

Fara mine e vai de tine

3.Bine arat, bine ma port

Nu`s pushtoaik de export

4.Am talent si arat bine

Mor baietii dupa mine

5.Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!

6.De cand sunt mik sunt frumoasa si versate…. Daca te tine…hai pune-te cu mine…. si ai sa vezzi ca ai sa te feresti(de mine)

– Fetele fitoase. Puteti sa vedeti cateva si sa va alegeti pe care o puteti pune la status:

-Cine se culca fitoasa, se trezeste si mai fitoasa…

-Sunt usor de agatat si cad repede la pat…doar in visele tale!

-Sunt perfect sanatoasa…mi-au spus vocile.

-Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.

-Care e culmea smecheriei? Sa-ti pui statusuri de fata fitoasa…

-Aproximativ 95% din sfaturile pe care le primesc nu au nici o valoare, dar se merita sa le aud pentru acel 5 la suta care merita toată atentia.

-Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente.

-Macar eu pot tine dieta, tu nu!

-Poate ne casatorim pe mess

-Bai, sunt smechera, nu te pune cu mine!

-Am nevoie de tine……. te vreau…offline.

2 răspunsuri:
| Ruxy_3928 a răspuns:

Foaie verde palarie eu am puta de hartie laughing

| MessOk a răspuns:

Colectie de statusuri noi,emoticoane,avatare ! Locul unde ti poti personliza propriul avatar ! http://www.messok.ro