| MissAvocado a întrebat:

Am nevoie de o costumatie pentru halloween din haine de prin casa. profesoara mea de romana m-a rugat insistent sa particip la bal dar eu nu as vrea sa inchiriez un costum si nu as vrea sa o supar deoarece nu am fost pe la concursuri in ultima vreme si s-a suparat. deci eu as vrea sa ma costumez in vampir sau ceva de genu machiajul mi-l fac dar am nevoie de ideei pentru costum big grin dau funda categoric pentru cea mai buna idee si 3 voturi

1 răspuns:
| DaEuSuntCelCareScrie a răspuns:

Pai pentru ineput poti sa te imbraci in negru...tai o bucata de panza negra si ti-o legi pe laga gat sau ti-o prinzi cu agrafe de marginea bluzei te machiez cu negru... tapeaza-ti parul uniform si prinde-l intr-o coada si.pam pam gata costum de vrajitoare. poti chiar sa-ti iei niste colti falsi.de la tonete si gatahappyFunda?