| Rexofere a întrebat:

Buna! Am nevoie de o lista cu TOATE liceele din Piatra Neamț. Daca scrieti acolo si care se dau cu admitere dau si funda

Răspuns Câştigător
| RoxanaIoana108 a răspuns:

Uite aici, cu tot cu mediile de anul acesta: https://www.admitereliceu.ro/institutii/county/NT

Cu admitere (admis/respins; esti supus anumitor probe de aptitudini) se dau numai la liceele vocationale precum:
Liceele militare
Liceele pedagogice
Liceele sportive

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ai cautat pe google? Sau aici pe TPU la search? Stiu ca a mai fost intrebarea.