| Doinella a întrebat:

Am nevoie de parerea DVS. Am 15 ani! Vreau sa imi schimb look-ul))) si vreau sa imi propuneti ceva))As vrea ceva in scari..simplu si frumos))Repere:am parul de lungime media, rar, moale si rebel, din pacate)Vreau o tunsoare care sa ii ofere putin volum.

Răspuns Câştigător
| MissAvocado a răspuns:

Ti-as fi zis ca o sa arati foarte bine cu parul filat, in scari... pana cand mi-ai spus ca ai parul rar (ca si mine). Din experienta proprie iti spun sa nu iti filezi parul daca iti este rar deoarece acesta va parea si mai rar. Iti sugerez sa-l lasi drept (parul fiind rar mai capata volum si da senzatia ca e mai des)si dupa aceea poti sa incerci diferite frizuri pentru par drept... poti sa-l ondulezi si multe altele. Cauta pe google imagini "frizuri pentru par drept" sau la coafor poti sa ceri un catalog cu modele happy. Sper ca o sa faci alegerea corecta, si sa ai o zi buna!

2 răspunsuri:
| andreeaizabela a răspuns:

Eu as zice filat...cam asa am si eu parul si imi sta chiar foarte bine.