| andre80 a întrebat:

am nevoie de parerea voastra, nu este reclama sau altceva. Mi am facut un blog de haine : http://magazinul-fara-nume.blogspot.com ce v ar placea sa mai apara? va deranjeaza ceva la el? merci mult.

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

E ok ca ti-ai facut blog dar incearca sa-ti faci cont si pe trendzone.ro si expune-le si acolo. Sunt multe persoane care viziteaza platforma asta special facuta pentru schimburi si vanzari.

1 răspuns:
| Foca a răspuns:

Buna. Interesant. Nu stiu ce ar trebui sa mai adaugi, dar parerea mea este fain :p
Succes.
Caowinking