| mulinobianco a întrebat:

am nevoie de parerile voastre. Deci astazi eram toti colegii in clasa la noi. Un coleg se juca cu bricheta, se facea ca-i arde parul unei colege, dar de fapt nu il ardea. Ea a inceput sa fuga prin clasa, iar eu am vrut sa glumesc si-i ziceam *iti arde parul! iti arde parul!* ea s-a speriat si i-a zis prietenei ei (care e liderul clasei). Aceste fete sunt fostele mele prietene cele mai bune, dar ne-am certat definitiv.Am auzit de la prieteni ca ele vor sa-i spuna Doamnei diriginte despre cazul asta. Voi ce ziceti? Eu sunt de vina ca am glumit, sau ea ca nu a inteles gluma? (oricum, ea sa fi fost desteapta nu se speria, deoarece parul ei daca ardea, ea in primul rind avea sa simta)

2 răspunsuri:
| MarrieMarie a răspuns:

Ea este de vina.cu ce esti tu vinovata ca ai facut o gluma.ea nu s-a prins si in primul rand nu i-ai facut un rau.adica.nu era ceva de genul ca u i-ai fi dat foc la par.tu doar i-ai fi zis. funda?

| crazyblue a răspuns:

Niciuna nu e de vina. care e treaba ei ca a fugit prin clasa si care e treaba ta ca ai facut o gluma. prostul e colegul tau cu bricheta