| Nextone a întrebat:

Am nevoie de sfatul si sustinerea voastrabig grin.Este vorba de fostul meu iubit cu care am avut o relatie de 3 ani,ne-am despartit acum aproape un an, timp in care am tinut legatura si ne-am mai vazut.Am suferit mult,m-a inselat, stiti tipul acela de relatie in care orice ai face parca nimic nu merge bine.I-am cerut de multe ori sa ma lase in pace,sa nu ma mai caute deoarece vroiam sa il uit,insa ma lasa in pace pentru putin timp,cam o zi-doua maxim,dupa care ma cauta.El a avut o alta relatie si a inceput sa imi zica,ca nu se intelege cu nimeni asa bine ca cu ea si alte cele.S-a despartit de acea fata din cauza fostului ei iubit iar acum sufera,desi situatia nu e lamurita intre ei inca.M-a sunat si mi-a zis ca roata se intoarce mereu,ca aveam dreptate, el mai de mult spunandu-mi ca sunt doar o copila si ca iubirea nu existahee hee.Mi-e foarte greu sa il aud cum imi spune despre altcineva dar cu toate astea nu ma pot abtine sa nu ii fiu alaturi si sa nu il ajut cand are nevoie.De ce imi spune tot mie lucrurile astea si ce ar trebui sa fac in situatia asta? mi-e greu sa il scot din viata mea

Răspuns Câştigător
| Piticaaaaa a răspuns:

Mie nu mi se pare corect... Cand tu ai avut nevoie sa vorbeasca cu tine, nu a vorbit. Faci cum crezi ca e mai bine, nu stiu. Ar fi frumos sa ii fii alaturi, dar cred ca nu e tocmai placut pentru tine. Tu stii cel mai bine ce a fost intre voi. Gandeste-te bine :* Bafta, sper sa fie bine.

1 răspuns:
| yaVanilla a răspuns:

Eu zic sa ii fii alaturi, chiar daca vrei sa il uiti, el ar aprecia totusi.