| soorina a întrebat:

am nevoie de sfaturi ma simt oribil,am un an de chind ma intilnesc cu persoana iubita si am avut cu e prima relatie sexualal,totul a mers bine pina la un timp dar acum nu pre bine, o fost la Moscova si o venit si ne-am vazut numai o data a zis ca ma iubeste a stat cu mine mult timp dar peste chiteva zile nici nu ma suna il sun si zice ca este ocupat o sa ma sune dar nu ma suna, ma suna la 3 noaptea sa esim ce poate fi asta nu ma mai iubeste sau el deam sta cu grija ca sint a lui ce s fac sa o rup cu el sau nu, poate aveti experienta de asa cazuri.

2 răspunsuri:
| DeatHPupp3t a răspuns:

Pai....iti stii bine sentimentele tale si cred ca ar fi ok sa ai o discutie cu el pe tema aceasta(doar o data poate si el sa-si faca timp pentru tine). si atunci il intrebi si-i spui ce te deranjeaza(dar sa nu-l presezi, nu prea tare cel putin) si da-i timp. succes

| Lexiiii a răspuns:

O persoana care se preocupa de tine, isi face mereu timp sa vorbeasca cu tine. El se vede ca nu. Si din cate observ el pare a fi mai mare decat tine.
Iti trebuie pe cineva care sa fie alaturi de tine mereu. Si cred ca te iubeste atunci cand are nevoie de tine, ca in rest se face ca ploua. Poate a cunoscut pe altcineva. Incearca sa te vezi cu el si sa vorbiti cat de poate de sincer. Lasa-mi idul tau daca vrei sa mai vorbim.