| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfat foarte important din partea voastrasad. Deci baiatul acela despre care am zis de vis [uitati-va la intrebari] nu a mai intrat de mult si m-a ingrijorat foarte rausad eu chiar il plac, tin enorm la el si nu as suporta sa i se intample ceva, de cateva saptamani numai stiu nimic de el, desi stau cu un baiat tot la el ma gandesc zilnic si ma intristez. Ce sa fac? Sa-l uit? As vrea asta dar nu pot si nici nu stiu cumstraight face va rog din suflet sa ma ajutati! Deja numai suportcrying sa ma gandesc atata la el si sa ma intristez tot timpul. Va rog ajutor dau funda + vot promitstraight face

Răspuns Câştigător
| Dianna_7625 a răspuns:

Draga adri
tu stii cel mai bine ce ee mai bine pentru. tine.
daca pe tine te face sa te simti mai bine vorbind cu el.
intereseaza'te si vezi ce poti face ca sa dai de el. Acuma am inteles ca esti intr'o alta relatie. Daca nu te simti confortabil vorbind, stand, sarutandu'te cu el>>>renunta

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......-m-am-tot/ [aici e intrebarea accea despre "x" e vorba multumesc de ajutor:* daca o sa primesc...]

| Adry05 a răspuns:

@Carmen, da, intr-un fel ne-a combinat calculatorul, suntem din orase diferite, acum ca te-am lamurit as spera sa primesc un raspuns mai de ajutorstraight face fara suparare restul, dar nu prea au ajutat raspunsurile...straight face sincer, nici unu nu ar merita cu adevarat funda scuze ca va zic.

| Adry05 a răspuns:

@chOcolAte, nu vreau sa renunt la relatia, ma inteleg prea bine cu iubitul, si in plus de ce sa o fac? Pt un baiat care ma face sa sufar? Eu il plac mult si pe actual dar nu stiu din cauza aceluia nu mai simt atata afectiune pentru cel recent, si am cerut un sfat cum sa-l uit pe acela. As vorbii dar asta ar ingreuna situatia cu uitatu si in plus numai intraraised eyebrows. Asta m-a deranjat la raspunurile voastre niciunu nu mi-a zis cu adevarat cum sa-l uit.

| Adry05 a răspuns:

Draga @anonimulebig grin eu nu il caut, pur si simplu ma gandesc fara sa vreau la el, imi amintesc de el si nu stiu cum sa-l uit:-s de cautat nu il caut, ca nici nu am cum. In plus n-as face niciodata asa ceva adica sa stau cu 2 baieti deodataraised eyebrows

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Lasa-i mesaje offline poate iti raspunde, scrie-i idul pe facebook si pe hi5 poate ii gasesti profilurile si ii mai lesi si acolo cateva mesaje, iar in rest nu te mai gandi la el, ca n-ai ce sa faci.asta e situatia! capul sus! bafta! :* >big grin

| Dr3yga20 a răspuns:

Dami

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lamureste-ma: pe voi v-a combinat calculatorul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca vrei sa il uiti nu il mai cauta. E cel mai simplu lucru pe care il poti face. E clar si faptul ca nici tu nu il interesezi pe el de vreme ce nu ti-a mai dat niciun semn.Deci capul sus, ai si tu putin orgoliu si nu il mai cauta si incearca sa gasesti partile bune la actualul prieten poate o sa meara cu el. Dar hotaraste-te de cine iti pace pentru ca nu are cum sa iti placa de amandoi si nu ar fi frumos sa te folosesti de unul din ei sau sa stai cu amandoi.Gandeste-te cum te-ai simti tu daca ti-ar face cineva asta.