| sheWolfInTheCloset a întrebat:

Bună! Am nevoie de un sfat. Îmi doresc să merg la liceu pe profil de știinte ale naturii, dar nu sunt foarte bună la mate, în gimnaziu mereu am avut media 7 la această materie. În schimb sunt bună la biologie și chimie.Credeți că mi se potrivește acest profil? Dacă nu, nu știu ce altceva să aleg deoarece nu îmi plac istoria și geografia. Mulțumesc de răspunsuri!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sigur ți se potrivește (ca o mănușă ceva mai largă...)

| Imul17373 a răspuns:

Dacă pe viitor te gândești sa mergi la medicina ți se potrivește perfect profilul ( axează-te pe materiile care îți plac, iar la restul înveți doar cat sa treci clasa)