| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Bună, am nevoie mare de ajutor …eu m-am vopsit cu vopsea negru, acum 2 săptămâni fără amoniac.și a început să se ducă vopseaua, și am multe șuvițe șatene, și în partea de sus am o parte mare decolorată.și maică mea nu mă mai lasă să mă vopsesc încă o dată pentru ca e prea des.ce să fac ..ca luni încep liceul…vă rog…

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa asculti de maica-ta ca te duci la scoala, nu te pregatesti sa te duci la discoteca.