| Adeeliiina a întrebat:

Am nevoie urgent de cineva care face videoclipuri fara imagini sau cu imagini! Id-ul meu e adelina.trueblood.
Dau funda! Imi trebuie urgent!

Răspuns Câştigător
| MaxTheKid a răspuns:

Mi-am facut cont numa' sa-ti raspund, pentru ca eram curios... cum adica: "videoclipuri FARA imagini"? >_> Sunt putin confuz dar cred ca te pot ajuta.

| Adeeliiina explică (pentru MaxTheKid):

Videoclipuri cu capturi din filme. Care nu sunt imagini. Ca sa intelegi mai bine : Care se misca laughing

| MaxTheKid a răspuns (pentru Adeeliiina):

Ok, am inteles acu' happy Cu ce te pot ajuta, mai specific?

| Adeeliiina explică (pentru MaxTheKid):

Adauga-mi id-ul(il am in intrebare) si putem vorbi pe messenger.