| Larisa_Andreea_1997 a întrebat:

Buna am nevoie urgent de un consiliu am avut si eu un "iubit" pentru 6 luni dar ne-am lasat si acum inca iesim impreuna dar mi-e imi place cel mai bun prietenul a lui ce sa fac cred ca se supara daca afla si in plus nu stiu cum ii pot spune prietenenului lui? va rog dau funda si votez toti

Răspuns Câştigător
| TheRealDaniel a răspuns:

Pai daca nu mai este nimic intre voi nu inteleg de ce s-ar supara. vorbeste cu prietenul lui... spune-i ca-l placi.

2 răspunsuri:
| Larisa_Andreea_1997 explică:

Problema mea e ca inca fostul meu mai simte ceva pentru mine

| Pisstea a răspuns:

Mai intai vorbeste cu "iubitul" tau, rezolva cu el si pe urma ii spui prietenului lui.