| ησℓσνє17мαяιι a întrebat:

Buna` sad
Am nevoie urgenta de ajutor crying
Dimineata am aflat ca fostul meu prieten [de care m`am despartit martea trecuta] s`a combinat cu una dintre cele mai bune prietene ale mele.
Sj ea, asa zis`a mea "prietena", a inceput sa vorbeask cu mine pe mess [dupa o luna sj jumate` in care nu a mai luat legatura cu mine] sj ma intreba daca am prieten sj cine e.
iar eu i-am batut tot felul de apropouri, cum ca una dintre prietenele mele mi l-a furat sj ea ma intreba care prietena, iar eu am zis ca nu pot da nume, i-am zis doar ca acea prietena e inumana pentru ceea ce mi-a facut
sj intr-un sfarsit i-am zis cine era prietenul meu, iar ea mi-a reprosat ca am facut`o inumana, iar atunci eu i-am zis ca nu sjtiam ca e vb de ea[:p].
dupa care am obligat`o sa imi recunoasca faptul ca ea e cu fostul meu prieten si a recunosut fara nici o jena
nu stiu ce sa mai fac` crying
de dimineata plang intr`una sj simt ca nu mai am motive sa rad sau sa traiesc
va ruog ajutati`ma sau daca nu lasati un id de mess
plsscrying
eu il iubesc pe baiat`
cat despre prietena mea - nu e prima data cand ma loveste astfell` doar ca am iertat`o de vre`o 2 ori

dau funda sj tot ce mai e nevoie promit;;

1 răspuns:
| oanakissyou a răspuns:

Pff cum ai putut sa o ierti de 2 ori?straight face Ea nu se mai numeste prietena. Incearca sa te linistesti, iesi cu o prietena sa te plimbi si incearca sa i te descarci. Sper ca ti-am fost de ajutor! Succes :*