| Alinaqueen a întrebat:

Am niste probleme cu baietii din clasa, ma pun in niste situatii in care nu stiu ce sa le raspund, ziceti-mi, va rog mult, niste replici mai tari de cuvintee sau ce sa fac? laughing))))❤️

2 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Pune-ti creierul in functiune, il ai ca sa il folosesti.

| Bosanabb a răspuns:

Depinde in ce fel de situații te baga. îDaca e vb de chestii cu tenta sexuală gen sa iti zica ce fund sau ce Sâni ai ca asta se intampla de obicei cu baietii din clasa le poti raspunde intr-un mod ironic ca sa nu pari deranjata gen stiu sunt o bomba sexi sau pur si simplu sa Zâmbești sau in caz ca nu iti convine ce zic le poti spune sa te lase in pace ca nu ti se pare normal sa ti se spună lucrurile astea deoarece esti conștientă de ele. In fine nu stiu in ce situații te pun ca sa stiu ce sa iti zic