| anonim_4396 a întrebat:

am niste videoclipuru pe card filmate cu telefonul, si pe calculator nu pot sa le vizionez. imi puteti spune de ce? sau daca trebuie vreun program?

Răspuns Câştigător
| Amorezatul a răspuns:

Salutar! iti trebuie niste codecuri pentru a le putea vedea si pe calculator, pentru ca probabil formatul nu este suportat de programele video pe care tu le folosesti! Incearca asta http://www.softpedia.com/......Pack.shtml este unul dintre cele mai complete programe de vizionare video!