| naoko a întrebat:

BUna am nokia 5250 si am nokia pc suie, si ma gandeam pot baga wi-fi(daca cumva nu are) ca stiu pe cineva care nu are parola la area de acoperire si pot sa stau cat vreau, si ma ajutati si pe mine am cablu de date pentru programe necesare, deci va roog frumos ajutati-ma, ca pe telefon vreau sa stau acolo, nu pot cara pc pana acolo cu net, dau funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/?p=947

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Telefonul tau nu are wi-fi deci nu te poti conecta wireless. Wi-fi este o placa de retea wireless care lipseste din telefonul tau si nu poate fi inlocuita cu un soft.

| naoko explică (pentru neluL):

Am auzit de un program smarth connect, daca pana la opt jumate imi zici cum sa fac dau funda si vot

| neluL a răspuns (pentru naoko):

Smart Connect este un program de supraveghere video si multe altele! Nu are nici o legatura cu ceea ce vrei tu. Repet ->NU exista un program care sa inlocuiasca o piesa, un produs, un hardware adica partea fizica a unui produs.

| naoko explică (pentru neluL):

Chiar nu exista o cale in care sa am net gratis pe Nokia 5250, prin cablu de date,bluethoot, orice, prin cablu indiferent ca stau la 2m de pc doar vreau net pe tel(nu intreba de ce)plsssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss