| anonim_4396 a întrebat:

am o colega in clasa care a vrut sa faca pregatire la romana si i-a zis profa ca nu are cu cine sa o bage si m-a intrebat daca as vrea eu sa ma duc si nu puteam sa ii zic nu si acum ma duc miercuri la pregatire si vreau sa ii spun profesoarei ca nu ma mai duc si e cam sarita de pe fix se enerveaza si pe urma imi pune numai 2 si 3 ce sa inventez ca sa nu se enerveze si sa inteleaga?

2 răspunsuri:
| Lvrkiosif a răspuns:

In ce clasa esti?

| seriosule a răspuns:

Pai ai putea sa vorbesti incet, calm, frumos. Sa-i oferi o mica atentie si poti inventa ca trebuie sa faci analize(intr-o miercuri) apoi ca trebuie sa pleci la cumparaturi(in alt oras) sa mergi la dentist, ai febra.