| ゆい a întrebat:

Am o comunitate pe facebook si as vrea sa-i pun o melodie pe fundal, sau mai multe, pot? Daca da, puteti sa imi explicati? Multumesc.

2 răspunsuri:
| KentLieTequila a răspuns:

Poti pune dar trebuie sa Downloadezi o aplicatie pentru asta
Dar scrii sus la facebook BandRx si apoi accepti si dupa o sa iti dea o pagina sa descarci ceva dar o sa pui dupa linkul melodiei o sa o numesti o sa poti pune o imagine O sa fie Super Vei vedea
Funda?

| ゆい explică:

Multumesc mult,este foarte buna aplicatia dar as vrea sa se auda tot timpul, nu doar cand fanul este in "Muzica", multumesc.