| sweet_girl_carmen a întrebat:

am o gramada de hainute mici, pentru copii cam de 2 luni-7 ani si vreau sa le donez unei fetite. ori de la un orfelinat extrem de sarac sau intr-o familie f f saraca. sunt in stare buna, sunt curate. vreau sa le dau cuiva care chiar are nevoie de ele si ar aprecia. nu vreau sa le dau la biserica sau la crucea rosie pentru ca acolo dau multi. stie careva o adresa sau nr de telefon de la cineva care-i intr-o situatie asemanatoare? mersi mult!

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Din ce oras esti?

| anss23 a răspuns:

Poti sa-i dai si unui baiat, nu conteaza ca hainele sunt dupa parerea ta de "fete". Daca un copil nu are haine si iarna ii e frig ar aprecia orice haina i-ai da, nu l-ar interesa ca e cu Barbie sau ceva.happy