| AngieT a întrebat:

Am o imprimanta Canon MP140... la cartusul color, de ceva vreme am observat ca la printare nu imi "recunoaste" tusul albastru. As mai putea sa-i fac ceva?

2 răspunsuri:
| maria9344 a răspuns:

Ai ce sa faci. du-te la un magazin cu cartusul si cumpara altu daca vrei sa-ti mearga si albastru mi s-a intamplat si mie nu ai ce sa faci iti trebuie alt cartus. sper ca ti-am fost de ajutor

| AngieT explică:

Sataninside: am avut grija sa-l reincarc. De altfel, daca printez ceva rosu se vede perfect, galben la fel. Am sa incerc treaba cu aburul happy