| LAriiscukka a întrebat:

am o intrebare am cumparat ceva produse de la avon si pe cuite scria " zi20.07.2011" atunci expirau produsele?

Răspuns Câştigător
| BBEgirl a răspuns:

Buna,
Nu atunci expirau produsele... data de 20.07. 2011 e data fabricatiei.Produsele de la Avon, cel putin, expira la 3 ani de la data fabricatiei adica in 20.07. 2014.

6 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Bună.

Acea dată este data fabricaţiei produsului respectiv.

O zi minunată!

| PredatoR a răspuns:

Cel mai probabil este data fabricarii produsului.happy

| Karizma a răspuns:

Nu stiu, dar s-ar putea sa fie data fabricarii, dar ca sa fi sigura eu zic sa ii suni pe cei de la avon.batting eyelashes
bafatahappy

| BBEgirl a răspuns:

Buna,
Nu atunci expirau produsele. Data de 20.07. 2011 e data fabricatiei.Produsele de la Avon, cel putin, expira la 3 ani de la data fabricatiei.Adica in 20.07. 2014.

| BelieveinMagic a răspuns:

Nu,aceea ete data productiei, ele expira in 3 ani de la data productiei happy

| Lɑяisɑ a răspuns:

Atunci este facut.