| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o intrebare amstat 3 zile sa upgradez Runes Of Magic si acum cand intru in el imi zice" runes of magic connection lost please check firewall settings". Am dezactivat firewall l-am reactivat dar tot nu mergehappy. Stiti de Ce? Fundaaaaaaa mareeeeee

1 răspuns:
| CryStAll_7863 a răspuns:

In primul rand fierwall-ul trebuie sa fie mereu deschis pentru ca te protejeaza de hack. si pe de alta parte problema jocului era ca trebuie sa ai net si fierwall-ul activet