| OriGinal_4501 a întrebat:

am o intrebare cand imi fac un cont pe metin2.ro nu imi trimite mai-lul de activare mentionez ca nici in spam sau inbox nici pe versiunea noua de mail sau cea veche(pluse sau classic) caut tot nimic dau pe retrimitere email aceeasi poveste nimic mentionez la echipa nimic nimic ce sa fac? Funda +vothappy

2 răspunsuri:
| Bogdannn96 a răspuns:

Nu ai bagat mail-ul corect.

| costi12 a răspuns:

Daca baga mailul gresti ii spunea. am si eu aceeasi problema dar cand dau sa imi trimita mailu ''am uitat parola''