| AnonimBig a întrebat:

am o intrebare care ma poate ajuta cat mai repede.este vorba de statusul meu de pe mess.nu stiu cum sa fac sa nu mai fie "New prfile New Profile"sadma enerveaza tare pentru ca atunci cand ies de pe mess imi ramane statusul care l-am puscryingva rog ajutati-macrying

2 răspunsuri:
| RalucaAllen a răspuns:

Tu ti-ai facut Id nou nu?laughing Apasa click acolo pe status, si sterge, apoi da enter! sau cheama pe cineva care se pricepe! da eu nu prea am inteles :s cum a ajuns aia la status?

| RalucaAllen a răspuns:

Nu cred ca iti apare la status, in fine.ti l-ai facut acum profil nou, de aia iti apare, dupa un timp iti va disparea! bft!:*happy