| Pana_Ramona-Maria_1994 a întrebat:

Am o intrebare:
Credeti in Mos Craciun?
Eu nu stiu ce sa cred. Unii spun ca exista alti spun ca nu.Desi eu cred ca nu exista. Vreau si eu sa aflu parerile vostre!
P.S:Am 13 ani!
(Scuze ca am pus la categoria de muzicapuppy dog eyes )

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca existawinking

| Lov3spiritK a răspuns:

Eu am 16 ani și cred în Moș Crăciun. :3 Poate sunt copilăroasă, dar îmi plac lucrurile care au legătură cu magia... și chiar dacă nu există, ce am de pierdut? Există, nu există, intr-un fel mie îmi face Crăciunul mai frumos să cred că el chiar ar fi undeva și se uită la toți copiii și tot ce se spune despre el. big grin