| Reniiiiiii a întrebat:

Buna`! am o >intrebare:"...cum pot sa gasesc un membru`[aici pe TPU]...raspuns urgent pls... dau funda...scuzati categoriabig grin

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Sunt 2 modalitati:
ori:
pe un profil al cuiva [ nu conteaza cine] vei vedea sus "utilizatori" da-i click acolo, si sus iti va aparea o caseta pentru search scrie acolo numele utilizatorului pe care doresti sa-l gasesti.
SAU:
de sus de la sectiunea "comunitate"
O zi buna!

3 răspunsuri:
| nirvanacartof a răspuns:

Scrii pe google numele lui de membru., si abracadabra.
Pa, pa.

| ZEU93 a răspuns:

Apasa sus comunitate, si in dreapta iti va aparea cautare si scrii numele acolo big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Uita-te sus unde scrie ' Prima pagina ',' Discuta live' etc.
2. Dai la comunitate
3. Scrie in casuta numele utilizatorului ( membrului ) pe care vrei sa il gasesti.

Gata!