| passenger a întrebat:

Daca la liceu sunt 2 clase de bilingv si 2 elevi cu numele de Gheorghe ( nefiind rude) au intrat la bilingv, vor fi colegi de clasa? Adica o sa-i separe, sau vor fi 2 elevi cu numele de Gheorghe in aceeasi clasa? thinking

2 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Buna! Desigur ca o sa ii lase in aceeasi clasahee hee si eu am in clasa doua colege care au acelasi nume de familie, cu toate ca nu sunt rude. Insa depinde, intrucat, fiind 2 clase de bilingv, poate ca o sa nimereasca in clase diferite, insa nu se pune problema asa fie separati din cauza numelui identic.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca o sa-i separe. adica mai mult ca sigur...si eu am avut in clasa 2 de neascu si 2 de dumitru si nu le-a separat nimeni tongue