| Cr3tzulin4 a întrebat:

Buna!:*. am o intrebare.este o melodie in serialul clase 406. o fost data de doua ori. o data cand fredy cauta orfelinatul si ii aratau pasii lui si a mai fost data azi cand jessica s-a certat cu tatal ei si si-a adus aminte de mama sa.cum se numeste melodia[o canta un barbat]. va rog raspunsuri.[si cei care vreti fundita spuneti-mi si mie pentru ca sunt noua si habar n-am]. Mslove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| ANDREADANIELAANDRE a răspuns:

Cauta pe yutube DIGALE DAVID BISBAL aceast melodie iese si in serialul Cuidado con el angel