| CreatzaTahBah a întrebat:

Am o intrebare...imi place de un baiat dar nu stiu cum sa ii spun...si de fiecare daata cand incerc sa vb cu el ori apare cineva si nu mai putem voorbi ori ma gandesc ca poate el nu ma place si mai rau fac.HELP! Dau funda la cele mai bune idei!:*

Răspuns Câştigător
| Isabellaღ a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa te asiguri ca si el te place. Daca vezi ca si el este atras de tine si ca iti da semne ca te-ar placea atunci ii ok...Next
Trebuie sa fiti numai voi 2... o sa prinzi tu odata sansa si ii spui ca il placihappyDe aici depinde de el, daca (din pacate) nu te place nu trebuie sa dramatizezi, arata-i ca nu iti pasa.Dar daca te place e perfectbig grin de aici trebuie sa lasati sa vina de la sinehappy
Succes:*

1 răspuns:
| Bemineever a răspuns:

Pai...Incearca sa-i zici la telefon,eu asa am facut si asa nu am avut sansa sa-i vad fata.Din fericire la mine a fost cu noroc,si el ma placea.Dar mai intai asigura-te ca,chiar te place,nu te pripi, pentru ca daca faci asta, el poate nu te place si va spune intregii scoli.Afla,iar apoi spune-i ori pe mess ori la tell.Bafta,sper sa ai!